Vogue Hotel Supreme

Vogue Hotel Supreme Bodrum eshte vendosur në breg të detit në Gjirin Torba

from/per night 899.00
  • Reisen  - TürkeiPershkrimi

I vendosur në breg të detit në Gjirin Torba, i rrethuar me pisha, Vogue Hotel Supreme Bodrum, ka një sipërfaqe totale prej 400,000 m² dhe përmban pishina të jashtme me 33 rrëshqitje uji në zonën Candyland, objekte spa, një gropë rëre dhe një park argëtimi për fëmijë. . Kjo pronë me 5 yje ka dy plazhe të gjata gjithsej 750 m. Hoteli ofron shërbim ultra all inclusive.
 
Të dekoruara me shije, dhomat e Hotel Vogue përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar, WiFi falas me shpejtësi të lartë, kasafortë dhe minibar. Të gjitha dhomat kanë një ballkon duke përfshirë një zonë ndenjëse. Për çdo dhomë ofrohet pajisje falas për çaj dhe kafe.
 
Restoranti kryesor shërben mëngjesin, drekën dhe darkën në stilin e bufesë së hapur. Ka 4 restorante à la carte në vend, që shërbejnë pjata të zgjedhura nga kuzhina italiane, lindja e largët, turke dhe ushqimet e detit. Në hotel ka një pastiçeri dhe të ftuarit mund të shijojnë gjithashtu një shumëllojshmëri koktejesh dhe kafesh nga 11 bare në vend.
 
Valle Zumba dhe klasa yoga ofrohen në hotel. Fusha futbolli, basketbolli dhe tenisi janë gjithashtu në dispozicion në Vogue Hotel Supreme Bodrum. Mysafirët mund të shijojnë gjithashtu pingpong, gjuajtje me hark, volejboll në plazh, sporte ujore, bowling, zhytje në skuba dhe dhomë lojërash për momente argëtimi. Vogue Bodrum gjithashtu përmban 4 ambiente takimesh dhe banketesh. Mysafirët e rinj mund të shijojnë aktivitetet në Candytown. Ata mund të marrin pjesë në seminare rreth grupeve të ndryshme profesionale dhe të marrin një certifikatë.
 
Një gamë e gjerë objektesh SPA të përfshira në Vogue Bodrum janë banja turke, masazhet në Lindjen e Largët, trajtimet Ayurveda, kura natyrale, trajtime estetike dhe parukeri.
 
Aeroporti Milas-Bodrum është vetëm 25 minuta me makinë nga ky hotel. Qendra e qytetit të Bodrumit është 8 km larg.
 
Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.1 për një udhëtim me dy persona.