Royal Seginus

Mysafirët mund të shijojnë flladin mesdhetar në kopshtin dhe tarracën e hotelit.

from/per night 679.00
  • Reisen  - TürkeiPershkrimi

Duke ofruar një pishinë sezonale të jashtme dhe të brendshme, Royal Seginus ndodhet në Lara. Mysafirët mund të shijojnë flladin mesdhetar në kopshtin dhe tarracën e hotelit. Prona ka një klub për fëmijë dhe një shesh lojrash në vend.
 
Me një ballkon, të gjitha dhomat janë të pajisura me një TV me kanale satelitore. Do të gjeni një dhomë zhveshjeje, kuti sigurie, kazan elektrik dhe një banjo private në çdo dhomë.
 
Hoteli ka një restorant à la carte ku mund të shijoni pjata të ndryshme nga kuzhinat ndërkombëtare dhe lokale. Ushqimi shërbehet në restorantin e hotelit gjithashtu edhe me vetshërbim. Një bar dhe një bar-rostiçeri janë gjithashtu në dispozicion.
 
Mysafirët mund të pushojnë në SPA dhe qendra Wellness me një masazh. Një hamami, sauna dhe vaskë të nxehtë janë gjithashtu në dispozicion.
 
Tavolina e pritjes është në dispozicion gjatë gjithë kohës. Asistenti i hotelit ofrohet gjithashtu për lehtësimin e sherbimit tuaj.
 
Kaleici (zona e qytetit të vjetër) është 19 km larg ku aty ka shumë bare, kafene dhe dyqane lokale. Aeroporti i Antalias është 14 km larg dhe anije aeroporti mund të organizohet me një pagesë shtesë.
 
Kjo është pjesa e preferuar e Lara-s për mysafirët tanë, sipas vlerësimeve të pavarura.
 
Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.8 për një udhëtim me dy persona.