Lujo Hotel A´la Carte

Lujo Bodrum A`la Carte All Inclusive ndodhet në Guvercinlik, 26 km nga Bodrum

from/per night 1599.00
  • Reisen  - TürkeiPershkrimi

Me një vendstrehim luksoz me 3 plazhe private, 4 pishinë të hapur me koncepte të ndryshme dhe një banjë, Lujo Bodrum A`la Carte All Inclusive ndodhet në Guvercinlik, 26 km nga Bodrum. Ka një park ujor në vend dhe të ftuarit mund të shijojnë restorantin dhe barin në vend. WiFi pa pagesë është në dispozicion në të gjithë vendin si dhe parkim falas privat.
 
Të gjitha dhomat janë të dekoruara në mënyrë luksoze dhe ofrojnë ballkone ose tarracë private. Të vendosura brenda gurëve spektakolar, vilat vijnë me pishina private dhe një kopsht. Dhomat e pyllit ofrojnë pamje të mrekullueshme nga deti dhe ndodhen nën pisha. Çdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar dhe vjen me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Karakteristikë e këtij resorti ështe sepse disa dhoma kanë nga një gardërobë të hapur ku ju mund edhe të rekalsoheni aty. Të gjitha dhomat kanë një banjo private. Disa prej tyre vijnë me lavamanë të dyfishtë. Rroba banjosh, pantofla dhe artikuj për tualet falas.
 
Me disa opsione të shkëlqyera ngrënieje, ju mund të shijoni 9 kuzhina të ndryshme në mbrëmje në restorantin kryesor me shërbim a'la carte i cili është i hapur për shërbim 24 orë. Për një eksperiencë të relaksuar të ngrënies, Teppanyaki ofron mish të shijshëm dhe ushqim deti të freskët të shoqëruar me kokteje dhe verëra. Pablo Esco Bar shërben uiski të cilësisë së mirë dhe puro premium të mbështjellë me dorë.
 
Ky hotel ka objekte për sporte ujore, çiklizëm dhe peshkim. Përndryshe, të ftuarit mund të kërkojnë masazh përkëdhelës dhe trajtime të trupit në banjë. Ekziston edhe një palestër moderne në vend. Fëmijët mund të argëtohen në Kijo Club që ofron rrëshqitje uji për fëmijë, klasa private muzike, dhomë arti, dhomë lego, etiketë lazer, fun and educational workshops and evening programmes tailored for kids
 
Hoteli ofron edhe makina me qira. Aeroporti Milas-Bodrum është 16,5 km larg.
 
Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.9 për një udhëtim me dy persona.


Dhomat