Kefaluka Resort

Kefaluka Resort është i vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis.

from/per night 599.00
  • Reisen  - TürkeiPershkrimi

Me pamje nga plazhi i bukur Akyarlar, Kefaluka Resort ofron një sërë aktivitetesh spa dhe argëtimi për të gjithë familjen, së bashku me një plazh të organizuar privat dhe një park ujor.
 
Kefaluka Resort është i vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis. Ka një shumëllojshmëri dhomash për t'iu përshtatur nevojave tuaja për pushime dhe secila është e pajisur bukur me orendi moderne dhe komoditete. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga pamjet e bukura të detit Egje, fshatit Akyarlar dhe ishullit Kos.
 
Fëmijët do ta pëlqejnë parkun ujor me rrëshqitjet e tij dhe pishinën e aktiviteteve. Digjni pak energji në qendrën më moderne të fitnesit ose luani një lojë tenis. Shijoni aktivitetet në plazhin privat të Kefalukës ose thjesht pushoni rreth një prej pishinave të shumta.
 
Nëse keni nevojë për një përkëdhelje, mos kërkoni më larg se qendra spa dhe Wellness e Kefaluka. Shijoni një masazh relaksues, një trajtim bukurie ose kaloni kohë në banjën qetësuese të banjës. Ju gjithashtu mund të kontrolloni emailet tuaja duke përdorur akses falas në internet pa tel. Nëse keni detyrime pune, qendra biznesit e pajisur plotësisht e Kefaluka është në dispozicionin tuaj.
 
Mysafirët mund të pushojnë në bar me një pije dhe të shikojnë perëndimin e diellit mbi Egje.
 
Aeroporti i Bodrumit është vetëm 60 km larg dhe qendra e Turgutreis është 11 km. Nëse jeni duke udhëtuar me makinë, përfitoni nga parkimi privat falas në Kefaluka Resort.
 
Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.1 për një udhëtim me dy persona.