Kaya Palazzo

E vendosur në breg të detit, Kaya Palazzo Golf Resort

from/per night 879.00
  • Reisen  - TürkeiPershkrimi

E vendosur në breg të detit, Kaya Palazzo Golf Resort ka një plazh privat me sipërfaqe prej 200 metrash, që ofron çadra dhe shezllone dielli falas. Ky resort luksoz ofron gjithashtu një kopsht të gjerë, pishinë për fëmijë dhe pishina të jashtme. Ka një kurs golfi.
 
Me një dekor elegant dhe orendi moderne, Kaya Palazzo Golf Resort ofron ajër të kondicionuar me WiFi falas, kasafortë, kazan elektrik dhe TV satelitor me ekran të sheshtë. Secila është e pajisur me një banjo private. Disa gjithashtu kanë një terracë që ofron pishinë dhe pamje të natyrës.
 
Aktivitetet e kohës së lirë përfshijnë tenis, golf, pingpong, shigjeta dhe zhytje. Ju mund të pushoni ne sauna, SPA, trajtime bukurie dhe masazhi. Ka 3 fusha golfi brenda 1,9 mi.
 
Shërbimi gjithëpërfshirës përfshin mëngjesin, drekën dhe darkën e përditshme. Ka 5 restorante à la carte, ku mund të shijoni një shumëllojshmëri të pjatave të shijshme nga kuzhinat tradicionale turke dhe ndërkombëtare. Ju gjithashtu mund të shijoni pijet tuaja alkoolike ose joalkoolike në një nga baret në vend.
 
Free Parking privat. Qendra e qytetit Belek është brenda 4 mi. Shërbimet e anijes për në Aeroportin e Antalias, i cili është 30 minuta larg me makinë, mund të organizohen sipas kërkesës, me një tarifë shtesë.
 
Çiftet në veçanti e pëlqejnë vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.5 për një udhëtim per dy persona..


Dhomat