Granada Luxury Beach

Ndodhet në Avsallar, 300 m nga Plazhi Publik Avsallar

from/per night 519.00
  • Reisen  - TürkeiPershkrimi

Hoteli është 2 minuta në këmbë nga plazhi. I ndodhur në Avsallar, 300 m nga Plazhi Publik Avsallar, Granada Luxury Beach-Ultra All Inclusive përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një palestër. Ndër objektet e ndryshme të kësaj prone janë një bar, një sallë pritjeje e përbashkët dhe një kopsht. Hoteli ka një pishinë të brendshme, sauna, argëtim në mbrëmje dhe një recepsion 24 orë.
 
Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar, nje tavolinë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Në Granada Luxury Beach-Ultra Të gjitha dhomat kanë çarçafë krevati dhe peshqir.
 
Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një mëngjes me vetshërbim.
 
Granada Luxury Beach-Ultra All Inclusive ofron shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani pingpong dhe shigjeta në hotel, ofrohet marrja me qira e makinave.
 
Plazhi Armas Green Fugla është 1.2 km nga Granada Luxury Beach-Ultra All, ndërsa Lonicera World Beach është 1.4 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Gazipasa, 68 km nga akomodimi.
 
Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.3 për një udhëtim me dy persona.